לב לדעת

לב לדעת

תוכנית "לב לדעת" של מינהל החינוך הדתי במשרד החינוך, ושל מכללת הרצוג, עוסקת בהשבת רוח בלמידה בבתי הספר העל יסודיים של החינוך הדתי.

מאגר ציוני הדרך הרשמי של מדינת ישראל

מאגר ציוני הדרך הרשמי של מדינת ישראל

תיכנות front-end לאתר ציוני דרך רשמי של מדינת ישראל

עלמא מכללה עברית

עלמא מכללה עברית

זה עשור שנים שעלמא, בית לתרבות עברית בתל אביב, מובילה מהלך תרבותי בחברה הישראלית. עלמא מבקשת להציע דרך חדשה ללימודי התרבות העברית ולעיסוק בשאלת הזהות היהודית-ישראלית.

וובמאסטר

וובמאסטר

ובמאסטר הינו מרכז מידע למפתחי אתרי אינטרנט. באתר מדריכים, מאמרים, שאלות נפוצות, קישורים, סיפרות מקצועית, מבחני ידע ועוד, כולם במטרה ללמד את נושא בניית אתרים לעומקו. באתר מערכת פורומים משוכללת בה ניתן לשאול שאלות ולהיתייעץ עם גולשים אחרים.

מרכז ווי’ץ – led

מרכז ווי’ץ – led

יוזמת מרכז ווי'ץ לימודי Local Economic Development, מכיל הרצאות קצרות של תלמידי בוגרי המסלול

מלגת “מנהיגי שוליך”

מלגת “מנהיגי שוליך”

קרן בבעלות סימור שוליך - איש עסקים ופילנתרופ יהודי קנדי, המעניקה מלגות לישראלים הלומדים בתחומי המדעים, ההנדסה, הטכנולוגיה והמתמטיקה

ישיבת בית אורות

ישיבת בית אורות

ישיבת בית אורות, הר הזיתים ירושלים. באתר תמצאו מידע על פעילותה של בית אורות בפיתוח הר הזיתים, בהרבצת תורה ואודות פעילותה למען הקהילה.

ארץ חמדה – מכון גבוה ללימודי היהדות

ארץ חמדה – מכון גבוה ללימודי היהדות

תוכנית לימודים אינטנסיבית, מעמיקה ומקיפה בת שבע שנים, מכינה את בוגריה לקראת קבלת כושר לדיינות, כושר "רב עיר" ומכשירה את בוגריה גם לשמש כר"מים וראשי ישיבות בחינוך התורני הגבוה. בוגרי התוכנית זכאים לתואר P.hd אקויולנטי.

מרכז יעקב הרצוג

מרכז יעקב הרצוג

במרכז יעקב הרצוג ללימודי יהדות, עושים עניין - מתרבות יהודית הפוגשת את החברה המודרנית; מלימוד דיאלוגי ופתוח; ממפגש בין אנשים ודעות; ומשיח של אחריות בחברה הישראלית.

ישראל אלווין

ישראל אלווין

עמותה ירושלמית המספקת שרותים לאלפי אנשים עם מוגבלויות בישראל

החברה להגנת הטבע – מפה הירוקה

החברה להגנת הטבע – מפה הירוקה

המפה הירוקה של ירושלים, מבית החברה להגנת הטבע, היא מפה עירונית לתושב ולתייר המציגה שכבות מידע העוסקות בנושאי סביבה, חברה ואורח חיים ירוק.

קרן תל”י

קרן תל”י

אתר רספונסיבי לעמותה פלורליסטית לפיתוח, קידום והעשרת החינוך היהודי-ציוני במערכת החינוך הממלכתית בישראל.

מדרשת לינדנבאום

מדרשת לינדנבאום

המדרשה נחשבת כחלוצת המדרשות התורניות לבנות, ומושבה מאז ומתמיד בירושלים. המאפיין המובהק ביותר של חדשנותה התורנית מאז היווסדה הוא כניסתן של התלמידות ללימוד גמרא, תחום ישיבתי מרכזי שהיה עד אז נחלתם של מוסדות ישיבתיים לגברים בלבד.

מדרשת בית שמש

מדרשת בית שמש

מדרשת בית שמש פועלת להעשרת חינוך ילדי העיר ומתמקדת בהעמקת ערכים יהודיים, בעזרה לקליטת עליה, בתמיכה בתלמידים בסיכון ובחיזוק הזיקה למורשת האזור.

מדרשת וישיבת דרכינו

מדרשת וישיבת דרכינו

מדרשת וישיבת דרכינו הינן תוכניות חדשניות שפותחו עבור נערים ונערות מהתפוצות עם צרכים מיוחדים, שמחפשים את הדרך המושלמת לבילוי שנה בישראל

מכון ון ליר בירושלים

מכון ון ליר בירושלים

האתר הרשמי של מכון ון ליר בירושלים. המכון הוקם על ידי משפחת ון ליר במטרה לקדם את הידע האנושי בתחומי הפילוסופיה, החברה והתרבות.

האיגוד לפרשנות התלמוד

האיגוד לפרשנות התלמוד

האיגוד יצא לדרכו בשנת תשנ"ב לאחר לבטים ושנות מחקר רבות. היש בכוחנו לעמוד במשימה של הוצאת פירוש חדש לתלמוד הבבלי? האם ראויים אנו לכך? האיגוד מבקש להוציא לאור סדרת פרושים על התלמוד הבבלי המבוססים על מחקר מדעי עם הפרשנות המסורתית.

נותנים חיים

נותנים חיים

אתר תוכן בנושא פעילויות מקוונות, מערכי הדרכה, מידע ודילמות בנושא תרומת אברים בישראל

מרק”ם – רשת קהילות

מרק”ם – רשת קהילות

מרק"ם הינו מיזם שמטרתו החברתית הינה יצירת והעצמת קהילות מעורבות לדתיים וחילוניים אשר מבקשים לחיות יחדיו ולייצר אורח חיים יהודי משמעותי משותף.

מקוה.נט – אתר המקואות והטהרה

מקוה.נט – אתר המקואות והטהרה

מקווה.נט שם לעצמו מטרה להביא בפני הציבור הרחב, מעט מצפונות המקוה וטהרת המשפחה היהודית. האתר עוסק בהיבטים השונים הקשורים למקוואות טהרה.

תהילים

תהילים

אתר המכיל את כל ספר התהילים לקריאה יומית, בחלוקה לפי ימים, פרקים וספרים.

שמירת הלשון

שמירת הלשון

אתר המציג בכל יום 2 הלכות וקטע מוסר בנושא שמירת הלשון מר' ישראל מאיר הכהן מראדין - החפץ חיים.

JobKatif.org.il

JobKatif.org.il

אתר התנדבותי המרכז משרות עבודה פנויות למפוני גוש קטיף. מטרת האתר ליצור קשר בין מעסיקים פוטנציאלים לבין מבקשי העבודה וכן לעודד מעסיקים להעדיף מועמדים מהגוש ובכך לסייע להם להתאושש ולהקלט היטב.