מי אנחנו

entry נוסדה בפברואר 2005, מתמחה בהקמת אתרי אינטרנט ו-web applications באופן מותאם אישי לצרכי הלקוח. מטרתינו היא להתאים את האתר והמערכת ללקוח, ולא להיפך. אנו מלווים את הפרוייקט החל משלב האיפיון, עיצוב (באמצעות סטודיואים חיצוניים), תיכנות בטכנולוגיות מתקדמות ובסטנדרטים גבוהים, כולל שימוש בטכנולוגיות Front-End חדשניות, וכמובן אחסון ותמיכה טכנית.

לתפור חליפה לפי מידות

הלקוחות שלנו מקבלים מוצר שנבנה במיוחד עבורם ומותאם לצרכיהם עד הפסיק האחרון. אנחנו מקפידים מאוד על איכות התוצרים, ומספקים שרות ותמיכה טכנית עם יחס אישי לאורך כל שלבי הביצוע. אנחנו לא מנסים להתאים את הלקוח למערכת, אלא את המערכת ללקוח.

איכות ואמינות

לעולם לא ננסה לשכנע לקוח שהוא צריך משהו כי זה משתלם לנו יותר. הקשבה ללקוח, הבנת הצרכים וביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר הן דרישות המינימום שאנחנו דורשים מעצמנו. לא נהסס להמליץ ללקוח על דברים המתאימים לו יותר, גם אם אינם כדאיים עבורינו, ולעיתים אף נפנה אותו לגורם מתאים יותר ליישום הפיתרון עבורו.

שיתופי פעולה עם סטודיואים לעיצוב

יתרון בולט ומרכזי שלנו הוא ביצוע מדוייק ודקדקני של האתר מול הסקיצות העיצוביות. לכן אנו נותנים שירותי לוווי טכנולוגי ותיכנותי לסטודיואים לעיצוב בארץ ובחו”ל. לעיתים הסטודיו יחבר אותנו ישירות מול הלקוח, ולעיתים נהיה שקופים ללקוח, לפי העדפת הסטודיו. שיתופי הפעולה עם סטודיואים לעיצוב הוא נדבך מרכזי בעבודתינו.

עיצוב

בפרוייקטים בהם אנו מתבקשים לתת פיתרון מלא הכולל גם עיצוב, נציג בפני הלקוח מספר מעצבים לבחירתו, בהתאם לסגון הגרפי ולמסגרת התקציב של הפרוייקט. בצורה זו איננו מגבילים את הלקוח לעבודה מול מעצב מסויים כי “זה מה יש”, אלא מתאימים את המעצב הטוב ביותר עבור הצרכים הספציפיים של הלקוח.

תכנות

אנו מייחסים חשיבות עליונה ליעילות הקוד, תאימות לדפדפנים ומנועי חיפוש, וביצוע דייקני של האתר ביחס לסקיצת העיצוב, ומשתמשים בכלים חדשניים וטכנולוגיות מתקדמות. האתרים שאנחנו מקימים מבוססים על מערכת ניהול תוכן פרי פיתוח בלעדי שלנו – תוך התאמה מלאה של המערכת לצרכיך. המערכת תאפשר לך חופש מלא בעדכון האתר שלך, והיא ידודותית ונוחה מאוד לשימוש.

תמיכה והכוונה

אנחנו עומדים לרשותך מהרגע הראשון בהכוונה וייעוץ בכל נושא הנוגע לאתר שלך. נשמח להמליץ לך מנסיונינו על הדברים שאנו חושבים שיקדמו את האתר שלך. גם לאחר סיום פיתוח האתר, נעמוד לרשותך בכל שאלה או התייעצות, כפי שיעידו רבים מלקוחותינו.

 

שרותי אחסון ללקוחותינו

כחלק מהרצון לתת שירות מקיף ללקוח, entry מציעה שירותי אחסון לאתרים אותה היא מקימה (ולהם בלבד). האחסון הוא אופציונאלי בלבד, הלקוח יכול לבחור לאחסן בחברה אחרת מטעמו.

האחסון מתבצע על שרתי IBM עם מערכת הפעלה Microsoft Windows Server, וממוקמים בחוות השרתים של בזק-בינלאומי. שרתים עוברים גיבוי יומי ומאובטחים באמצעות מערכות של CheckPoint.

מערכת ניהול תכנים

אנו מפתחים אתרים שמתבססים על WordPress או על מערכת ipCMS – מערכת ניהול תוכן ייחודית וידידותית, שנבנתה בתיכנון ועיצוב בלעדי שלנו, בדגש עיקרי על גמישות ועל נוחות חוויית השימוש. המערכת גמישה מאוד לשינויים והתאמות, ומתאימה לאתרים בכל סדר גודל

לקוחות מספרים

“לא יודעת מה לשבח קודם, את השירות או את המוצר. שירות כמו שקיבלנו מכם לא מקבלים כל יום. יישר כוח! ותודה רבה על מערכת נהדרת, ידידותית ופשוטה לשימוש, אשר מספקת תוצאות נפלאות. ממליצה בחום!”
יובל שחק, shiriveyuval.co.il

תרומה לקהילה

אנחנו רואים חשיבות גדולה בתרומה לקהילה. מבין הפרוייקטים שיזמנו – אתר webmaster.org.il, המיועד לקהילת מפתחי האינטרנט הישראלית, אתר משרות לקהילת מגורשי גוש קטיף, אשר סייע למאות משפחות מגוש קטיף למצוא עבודה במקום מגוריהם החדש, אתר המקוואות mikve.net, אתרים לאימוץ חיות מחמד וכן הלאה.

בעיתונות

בסקירת ענף העיצוב הישראלי ע”י הבלוג העולמי Smashing Magazine,‏ 3 מתוך 50 האתרים שנסקרו הינם בביצוע שלנו לסקירה »

מבין השותפים שלנו

שותפים מספרים

כסטודיו לעיצוב ומיתוג, אנחנו מפליגים עם החזון הגרפי ומקפידים על הפרטים הקטנים. הלקוח מאשר סקיצה ורוצה לראות אותה על הרשת, אחד לאחד. ואת זה מצאנו (סוף סוף לאחר הרבה חיפושים וכוויות) אצל entry. הלקוחות מבסוטים והעבודה מהירה, איכותית וסופר מקצועית. יישר כח!
אסף יששכרוף, מנהל קריאייטיב ושותף. Say
"Eli is the consummate professional. High professional Web / GUI development skills, constant curiousity, ability to explain technical issues in a non-technical way and all round service oriented attitude make him a fantastic, trusted and strategic partner for us."
Assaf Guery, Owner, Designit Tel-Aviv
I have been working with entry. for the last three years on all my web projects. Every project was handled with extreme care and precision while solving challenging issues with extreme creativity. I would not hesitate to recommend entry. for any web project and in particular for those needing extra care and balance between design and technology.
Jean-Michel Boublil, Creative Director - Caroucelle, Berlin

יתרונות שירות האחסון

• שירות ותמיכה בטלפון אחד עבור האתר והאחסון.

• שליטה מלאה שלנו על יציבות השרתים – כל האתרים היושבים על השרתים שלנו נכתבו על-ידינו בלבד, ולכן לא יכול להיווצר מצב של חוסר יציבות בגלל אתר אחר (דבר שכיח על שרתים שיתופיים).

• גמישות מלאה בנפחי החבילות והמאפיינים השונים, ובצרכים המיוחדים של הלקוח.